• Kas mes esame

  Efektyvi komanda Dideliems darbams

  Personalizuoti tech sprendimai jūsų verslo poreikiams ir profesionalios IT paslaugos jūsų konkurenciniam pranašumui užtikrinti.

 • 350+
  Laimingų
  klientų
 • 20
  Visuomeninių
  sprendimų
 • 18
  Gautų
  įvertinimų
 • 25
  Komandos
  nariai
 • 800+
  Išvystytų
  projektų
 • 15+
  Metų
  rinkoje
Personalizuoti sprendimai

IT produktų kūrimas

Esame sukaupę didelę patirtį personalizuotų IT produktų užsakovams kūrime. Didžioji dalis apima mažmeninės prekybos, bankininkystės, sporto, žiniasklaidos, statybos, muitinės ir logistikos sritis.

Plačiau
Specialistų komanda

IT paslaugų vystymas

Teikiame profesionalias programinės įrangos, UX/UI ar mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugas. 2/3 mūsų komandos sudaro vyresnieji, patyrę programuotojai, užtikrinantys kokybišką greitį ir sprendimus.

Plačiau

Klientų
sėkmės
istorijos

Jūsų verslas – unikalus.
Tokie turėtų būti ir jūsų IT sprendimai.

 • PRODUKTO VYSTYMAS

  IKI LIETUVA

  Sąskaitų-faktūrų išrašymo modernizavimas

  Internetinė sąskaitų sistema prekybos tinklui „IKI Lietuva“. Sprendimas pagerino darbo procesus ir įgijo klientų pripažinimą: per pirmą mėnesį 88% klientų pasinaudojo sistema.

 • PRODUKTO VYSTYMAS

  LinjeProff

  Telekomunikacijų procesų valdymo optimizacija

  Darbų valdymo sistema LinjeProff, Norvegijos telekomunikacijų infrastruktūros tiekėjui. Rezultatas – 10x veiklos augimo šuolis ir optimizuotas procesų valdymas.

 • PRODUKTO VYSTYMAS

  CustomsClear

  Tarptautinės prekybos ir muitinės žinių platforma

  Nuotolinio mokymosi įrankis, kuriame pateikiamos pasaulinės muitinės procedūros ir reglamentai. Platforma siūlo individualius kursus, ekspertų medžiagą bei galimybę kurti savo turinį.

Klientai
apie mus

Atsiliepimai

 • Creative Partner sukurtas PVM sąskaitų – faktūrų išrašymo sprendimas mums padėjo įsitvirtinti rinkoje paprasčiausiais. Pirkėjai per metus išrašo virš 1,2 mln. sąskaitų, nuo šiol jie tai daro vos keliais paspaudimais. Džiaugiamės ne tik puikiu mūsų partnerystės rezultatu per trumpą laiką, bet ir patikimu, šiltu ir nuotaikingu bendravimu viso proceso metu.

  Erika Skorupskaitė,
  IKI Lietuva, UAB
  Projektų vadovė

 • Per 6 metus išaugome 10x. Creative Partner sukūrė mums tokią darbų valdymo programinę įrangą, kuri ne tik sutaupė daugybę laiko, padidino efektyvumą, bet ir suteikė konkurencinį pranašumą. Neįsivaizduojame, kaip šiandien dirbtume be šios sistemos. Creative Partner minime geru žodžiu tiek už paslaugų patikimumą, tiek ir šaunią atmosferą viso proceso metu.

  Gediminas Paulauskas,
  LinjeProff AS,
  vadybininkas

 • Creative Partner yra organizuota ir supratinga komanda, kuri įsiklauso į savo klientų poreikius, pasiūlo gerų idėjų ir greitai dirba ties sutartais sprendimais. Be to, laikosi įsipareigojimų, neapleidžia ir net vėliau nepamiršta.

  Arūnas Janeliūnas,
  Duomenų analizės skyriaus vadovas
  Verslo žinios

 • Dėkojame Creative Partner komandai! Jos dėka atnaujinome kelių pakopų LKU kredito unijų grupės svetainių sistemą. Profesionalių specialistų dėka užtikrinome lankytojui patogų, inovatyvų ir saugų naudojimąsi svetaine, o turinio administratoriui patogią ir struktūrizuotą turinio valdymo platformą.

  Greta Tomkevičiūtė,
  Rinkodaros projektų vadovė
  Lietuvos centrinė kredito unija

 • Mes itin vertiname komandinį darbą ir vertybėmis grįstas partnerystes. Creative Partner – drąsi, iššūkių nebijanti ir greitai dirbanti IT komanda. Įsigilins ir išsiaiškins mūsų poreikius, pasiūlys nestandartinių sprendimų, parinks teisingą žodį patardami, kur „slidžios vietos“, ir svarbiausia – matys kuriamą sprendimą bendro kompanijos įvaizdžio, kontekste. Džiaugiuosi, kad dirbdami su Creative Partner, patobulėjome ir patys. Neradom šios eilutės sąskaitoj, nors ji mums – bene vertingiausia.

  Eduardas Galuškinas,
  Rinkodaros direktorius,
  LKAB Klaipėdos Smeltė

Džiaugiamės, kad mūsų technologiniai sprendimai padeda klientams siekti sėkmės.