Interneto svetainių kūrimas

„Creative Partner“ – moderni, atsakinga, bendraujanti ir bendradarbiaujanti įmonė, tad ieškantys profesionalumo už konkurencingą kainą – renkasi mus! Interneto svetainės – daug skirtingų paslaugų apimantis procesas, tačiau mes garantuojame darbų funkcionalumą nuo A iki Ž, tad Jums tereikės išsakyti savo idėją, kurią mes paversime realybe pradedant vizualika, kuri geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą, ir baigiant tekstais, kurie parduos Jūsų paslaugas arba prekes.

Idėjos generavimas!

Internetinės svetainės kūrimas prasideda nuo geros idėjos, kuri apgalvojama, kritiškai vertinama, analizuojamos konkurentų patirtys ir bandoma surasti optimaliausią ir geriausiai tiek kliento, tiek potencialių skaitytojų poreikius tenkinančią idėją. Mūsų komandoje dirba profesionalai ne tik puikiai išmanantys svetainių kūrimo darbus, tačiau ir marketingo žinių turintys specialistai, kurie žino KAIP parduoti.

Dizaino kūrimas!

Vizualiniai sprendimai – internetinio puslapio pagrindas, kadangi akiai patrauklus dizainas paskatins ne tik kartą apsilankyti puslapyje, tačiau sugrįžti ir vėl. Dizainas – tai ne tik spalvos ir raštai. Tai galimybė geriausiai perteikti verslo misiją, viziją bei tikslus.

TVS pasirinkimą ir responsive dizainas!

Lengva turinio valdymo sistema – garantas, kad sukūrus internetinį puslapį net ir mažai šioje sferoje nusimanantis asmuo nesunkiai keis esamą informaciją, pildys naują turinį. Juolab, mūsų sukurtos internetinės svetainės yra pritaikomos mobiliesiems įrenginiams, kad naršymas jais būtų patogus ir aiškus.

SEO galimybės!

Kuriame internetinius puslapius pritaikytus Google paieškos sistemai, todėl net ir nesinaudojant SEO paslaugomis Jūsų internetinė svetainė bus kur kas lengviau randama paieškoje. Nieko nedarant jau būsite labiau matomas nei Jūsų konkurentai.