Kas
mes

Individualūs IT sprendimai
Jūsų verslui

Kuriame IT sprendimus specifiniams jūsų verslo poreikius. Patyrusi mūsų tech komanda vysto inovatyvius ir efektyvius sprendimus, kurie padės jūsų verslui eiti pirmyn.

Darius Šoparas, Creative Partner, CEO

Mūsų vertybės

Siekis tobulėti

Nuolat tobulėjame ir ugdome savo profesionalumą. Atliekame vidinius mokymus, dalyvaujame renginiuose ir bendradarbiaujame su konsultantais.

Komandiškumas

Komandiškumas – kiekvieno mūsų projekto sėkmės pagrindas. Kartu mes vieningai dirbame teikdami išskirtinius rezultatus mūsų klientams.

Žaismingumas

Kuriame draugišką komandinę atmosferą, kurioje visiems gera tiek dirbti, tiek ir pramogauti. Mūsų darbo kultūrą, užsidegimą jaučia ir įvertina mūsų klientai.

Kūrybiškumas

Siekiame pranokti klientų lūkesčius pasitelkiant novatoriškumą, kūrybišką problemų sprendimą ir skatinti komandos augimą investuojant į vidaus iniciatyvas, tokias kaip Sąskaita123 ar Pazymetas.lt.

Mūsų komanda

Žengiame koja kojon su technologiniu progresu. Mūsų komandos branduolį sudaro IT specialistai, kurių net 2/3 yra patyrę ir vyresnieji inžinieriai. Ilgametė patirtis rinkoje mums leidžia kurti novatoriškus IT sprendimus, kurie gerina mūsų klientų verslo procesus ir atneša realių rezultatų.

Mūsų įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir dėmesys efektyviam bei veiksmingam IT sprendimų kūrimui išskiria mus iš kitų ir stiprina klientų pasitikėjimą. Siekiame išlaikyti pozityvią ir produktyvią darbo aplinką.

Mūsų veikla

Jau antrą dešimtmetį vystome IT sprendimus įmonėms visame pasaulyje. Didžiuojamės sėkmingais veiklos rezultatais. Iki šiol įgyvendinome virš 800 projektų 19 šalyse ir skaičiuojame daugiau nei 300 patenkintų klientų.

Įgytos ir nuolat tobulinamos žinios ir patirtis leidžia mums pasiūlyti individualizuotus IT sprendimus klientams, kurie sprendžia unikalius kiekvieno užsakovo verslo poreikius.

Mūsų paslaugos

Mūsų sprendimai apima technologinių produktų kūrimą ir sėkmingus pritaikytus IT sprendimus mažmeninės prekybos, bankininkystės, sporto, žiniasklaidos, statybos, muitinės ir logistikos sritis ir kitose srityse.

Nesvarbu, ar norite supaprastinti logistikos operacijas, pagerinti klientų patirtį, ar optimizuoti įmonės valdymo procesus, mes turime žinių ir patirties, kad padėtume jums pasiekti jūsų tikslus. Siūlome platų paslaugų rinkinį, kurį galima pritaikyti prie konkrečių jūsų poreikių – nuo programinės įrangos kūrimo iki duomenų analizės ir projektų valdymo.

Agile
Komanda

Bendradarbiaukite su mumis

„Creative Partner” siekia teikti išskirtines paslaugas ir paramą visiems savo klientams ir potencialiems klientams. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų IT tikslus!

Susisiekite