Susipažinkime

Internetinių projektų rinkoje dirbame nuo 2010 metų. Pagal prioritetą, orientuojamės į inovatyvius ir techninių žinių reikalaujančius projektus.

Interneto svetainės

Išskirtinumas ir savitas stilius, kuriant internetines svetaines - ne privalumas, o būtinybė. Net ir reprezentacinę funkciją atliekančios svetainės gali prisidėti prie pardavimų didinimo.

Elektroninė komercija

Kurdami el. parduotuvę, orientuojamės į funkcionalios ir maksimaliai pardavimus generuojančios platformos sukūrimą.

Mobiliosios aplikacijos

Šiandien interneto rinkoje vis aktyviau integruojami mobilūs sprendimai. Kuriamos mobiliosios aplikacijos tampa vartotojui patraukliu komunikaciniu kanalu.

IT sprendimai įmonėms

Programuodami kuriame platformas, sistemas ir kitus įrankius, kurie padeda verslui veikti skaitmeninėje erdvėje. Tai pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis.

Darbo kultūra

Esame atviri ir kūrybingi. Įgyvendiname idėjas, nes jomis tikime. Vertiname individualumą ir visuomet siekiame maksimalaus rezultato.

 • Nuolatinis tobulėjimas

  Mėgstame mokytis veikdami - taip augame individualiai ir kaip komanda. Organizuojame vidinius mokymus, lankomės parodose, viešuose renginiuose ir kitose įkvepiančiose vietose.

Sertifikuoti Google


Google Adwords

2015 m. sertifikavome savo paslaugas paieškos reklamos srityje. Šią paslaugą teikiame klientams, kurie siekia konkuruoti internetinėje paieškos sistemoje.

Google Mobile

Neatsiejamas internetinis konkurencingumo aspektas šiandien yra ir svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Esame sertifikuoti “Mobile Advertising” kategorijoje.

Google Analytics

Mūsų teikiama svetainių lankomumo analizės stebėjimo ir rekomendacinė duomenų interpretavimo paslauga padeda klientams pagrįstai priimti komercinius verslo procesų sprendimus.

Projektų valdymas

Įgyvendindami projektus, remiamės naujausiais projektų valdymo metodais. Maksimalus rezultatas per trumpiausią laiką – pagrindinis mūsų darbo principas.

Kokybės vadybos politika

 

          

 • Technologijos

  Dirbdami taikome inovatyvius vadybinius įrankius. Vykdomų procesų kompleksiškumas, kurių dalis yra atvira klientui, garantuoja patikimą ir greitą rezultatą.

  Naudojame vieną populiariausių atviro kodo programavimo kalbą pasaulyje.

  Renkamės technologijas, kurios realiu laiku palengvina vartotojo darbą internete.

  Visi mūsų kuriami projektai valdomi su versijavimo ir atsarginių kopijų sistemomis.

  Programavimo aplinkai renkamės tik geriausias šiuo metu IT rinkoje esančias sistemas.

  Mūsų komandoje mobiliųjų aplikacijų projektus įgyvendina oficialūs Apple iOS aplikacijų programuotojai.

  Esame pripažinti oficialiais Google Android aplikacijų programuotojais.

Vertybės

Nebūtume tokie geri, jei nežinotume, dėl ko, viską darome. Turime stiprų motyvacinį pagrindą ir aiškų būsimo rezultato pojūtį. Tai lemia kiekvieno mūsų vykdomo projekto sėkmę.

Ne dirbti, o kurti

Klientui visada siekiame pateikti 30% geresnį rezultatą, nei jis tikisi. Taip pat skiriame laiko vidinių projektų kūrimui, įgyvendinome ir plėtojame tokius projektus kaip saskaita123.ltpazymetas.lt ir kt.

 • Dirbti turi būti fun

  Esame stipri komanda! Visada švenčiame mažas pergales ir plojame kolegai už maksimaliai greitai į dienos šviesą “paleistą” projektą. Mėgstame spurgas, stalo futbolą ir tiesiog leisti laiką drauge.

Klientai

Kurdami projektus draugaujame su žmonėmis, ne su prekių ženklais. Proceso metu
visi jie
tampa mūsų draugais ir kolegomis. Susipažinkite!