Mūsų
paslaugos

IT paslaugos verslo augimui

Kuriame personalizuotus sprendimus verslams ir sprendžiame specifines jų problemas technologijomis. Esame nedidelė IT specialistų komanda, kuri operatyviai susitelks konkrečiam jūsų iššūkiui ir sugrįš su sprendimu.

Tech transformacija

Padėsime jums modernizuoti savo verslo procesus, atskleidžiant visą jų technologinį potencialą. Įdarbinkime technologijas jūsų darbų procesų ar klientų patirties gerinimui!

Programinės įrangos kūrimas

Drauge pasieksime, kad jūsų vizija taptų realybe. Siūlome visą spektrą paslaugų – nuo koncepcijos iki visiškai veikiančio sprendimo įdiegimo.

Vartotojų patirties tobulinimas

Vartotojo patirtis – lemiamas verslo sėkmės veiksnys. Siūlome UI/UX dizaino paslaugas, kurios kuria patrauklius, intuityvius skaitmeninius produktus, pritaikytus jūsų klientų poreikiams.

AI ir duomenų mokslas

Optimizuokite verslo procesus su dirbtiniu intelektu. Analizuokite ir valdykite duomenis naudodami pažangias technologijas, kurios leis priimti duomenimis grįstus sprendimus.

Svetainių kūrimas ir kibernetinis saugumas

Užtikrinkite saugų ir patogų pasiekiamumą internete. Mūsų skaitmeninio saugumo specialistai padės apsaugoti jūsų duomenis ir verslą nuo kibernetinių grėsmių.

Unikalūs sprendimai ir sistemų integravimas

Apjungiame ir integruojame esamas jūsų sistemas, užtikrindami sklandžią, nuoseklią verslo procesų eigą. Optimizuosime jūsų veiklas, palengvinsime procesus ir padidinsime efektyvumą.

Serverių infrastruktūros sprendimai

Teikiame patikimus serverių infrastruktūros sprendimus, įskaitant AWS ir Google Cloud, kurie padės optimizuoti patiriamas išlaidas, didinti sistemų apimtis ir pagerinti jų našumą.

Hibridinės mobiliosios programėlės

Teikiame paslaugas, skirtas sukurti patrauklias, aukšto našumo hibridines programėles iOS ir Android platformoms.

Mūsų
srautas

Esminiai produkto vystymo etapai

1.

Idėjų generavimas

Situacijos aptarimas ir analizė
2.

Planavimas

projekto planavimas ir valdymas
3.

Dizainas

UX, produkto dizainas
4.

Programavimas

Produkto kūrimas ir įgyvendinimas
5.

Testavimas

Kokybės užtikrinimas
6.

Realizavimas ir priežiūra

Sprendimo aktyvavimas ir palaikymas
Visa „Creative Partner“ komanda siekia išskirtinių rezultatų ir kurti ilgalaikes partnerystes su mūsų klientais. Susisiekite su mumis dabar ir sužinokite, kaip galime padėti jūsų verslui maksimaliai išnaudoti savo tech potencialą!

Darius Šoparas,
Creative Partner, CEO

Agile
Komanda

Bendradarbiaukite su mumis

„Creative Partner” siekia teikti išskirtines paslaugas ir paramą visiems savo klientams ir potencialiems klientams. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų IT tikslus!

Susisiekite