Dedikuota
Komanda

Interneto svetainių kūrimas

„Creative Partner“ – moderni, atsakinga, bendraujanti ir bendradarbiaujanti įmonė, tad ieškantys profesionalumo už konkurencingą kainą – renkasi mus! Interneto svetainės – daug skirtingų paslaugų apimantis procesas, tačiau mes garantuojame darbų funkcionalumą nuo A iki Ž, tad Jums tereikės išsakyti savo idėją, kurią mes paversime realybe pradedant vizualika, kuri geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą, ir baigiant tekstais, kurie parduos Jūsų paslaugas arba prekes.

Idėjos generavimas

Svetainės kūrimas prasideda nuo geros idėjos, kuri apgalvojama, kritiškai vertinama, analizuojamos konkurentų patirtys ir bandoma surasti optimaliausią ir geriausiai tiek kliento, tiek potencialių skaitytojų poreikius tenkinančią idėją.

Dizaino kūrimas

Vizualiniai sprendimai – internetinio puslapio pagrindas, kadangi akiai patrauklus dizainas paskatins ne tik kartą apsilankyti puslapyje, tačiau sugrįžti ir vėl. Dizainas – tai ne tik spalvos ir raštai. Tai galimybė geriausiai perteikti verslo misiją, viziją bei tikslus.

TVS ir responsive dizainas

Lengva turinio valdymo sistema – garantas, kad sukūrus internetinį puslapį net ir mažai šioje sferoje nusimanantis asmuo nesunkiai keis esamą informaciją, pildys naują turinį. Juolab, mūsų sukurtos internetinės svetainės yra pritaikomos mobiliesiems įrenginiams, kad naršymas jais būtų patogus ir aiškus.

SEO galimybės

Kuriame internetinius puslapius pritaikytus Google paieškos sistemai, todėl net ir nesinaudojant SEO paslaugomis Jūsų internetinė svetainė bus kur kas lengviau randama paieškoje. Nieko nedarant jau būsite labiau matomas nei Jūsų konkurentai.

Džiaugiamės, kad mūsų technologiniai sprendimai padeda klientams siekti sėkmės.
Transkona
2022
transkona.lt
Lietuvos verslo konfederacija
2024
lvk.lt
Lemon Gym
2023
lemongym.lt
Impuls
2022
impuls.lt
Gymplius
2023
gymplius.lt
Biomotorai
2024
biomotorai.com
Kultūros fabrikas
2024
kulturosfabrikas.lt
NATO
2024
enseccoe.org
Šviesi klinika
2024
sviesiklinika.lt
Klaipėdos koncertų salė
2023
koncertusale.lt
Švyturio arena
2023
svyturioarena.lt
Harmony Park
2023
harmonypark.lt
Šaudykla
2023
saudykla.lt

Susisiekti

Strong
Team

Apie interneto svetainių kūrimą

Jeigu Jūsų verslo nėra internete – reiškia, kad jo nėra niekur. Būti matomu galima tik nusimetus nežinomumo apsiaustą ir suteikus galimiems klientams apie paslaugas – kuo daugiau informacijos. Juolab, svetainė tuo pačiu yra ir patraukli reklama pati iš savęs. O pritaikius kitus tinkamus skaitmeninio marketingo žingsnius – gebėsite pralenkti net ir senus rinkos vilkus.

Interneto svetainių kūrimas | Internetinių puslapių ir tinklapių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas – kruopštus darbas, kuris atliekamas žingsnis po žingsnio. Svetainių kūrimo darbai įgyvendinami detaliai tariantis su užsakovais. Taip stengiamasi maksimaliai patenkinti jų poreikius. Internetinės svetainės yra Jūsų verslo veidas, tad norint, kad jis būtų reprezentatyvus – reikia geriausios komandos, kurią sudaro ne tik IT specialistai, tačiau ir dizaineriai, SEO komanda, tekstų kūrėjai… Sukurti tobulą, labiausiai Jūsų verslui pozicionuoti tinkamą interneto svetainę yra įmanoma. Tačiau tam reikia laiko bei detalios komunikacijos, kuri turi būti palaikoma tarp kliento ir interneto svetainių kūrėjų komandos.

Kaip kuriamos interneto svetainės?

Dirbant su patyrusiais savo sferos specialistais – nėra būtina labai detaliai domėtis svetainių kūrimo etapais. Tiesiog visus darbus atliks profesionalai, tarpais Jums suteiks informaciją apie žingsnius, galiausiai, atsakys į klausimus. Visgi, žinoti, kaip atrodo svetainių kūrimo darbai apsimoka, kadangi tuomet paprasčiau komunikuoti su specialistų komanda.

Domenas

Pirmas žingsnis, kuris yra atliekamas, yra domenų registravimas ir talpinimo paslaugos įsigijimas. Rinktis domeną galite kokį norite, tačiau marketingo specialistai siūlo įvertinti kelias smulkmenas.  Geras domenas yra tas, kuris: Susijęs su verslo prekiniu ženklu. Lengvai įsimenamas. Lengvas ir trumpas. Be lietuviškų rašmenų. Greitai užrašomas. Be įvairių ženklų, pavyzdžiui, „-„. Žinoma, domenas turi būti laisvas.

Dizainas

Jeigu norite, kad Jūsų svetainė pati iš savęs būtų kaip reklama – būtinas ir patrauklus dizainas, kuris siejasi su Jūsų verslu. Specialistas dažniausiai pasiūlys temas. Jos yra nemokamos. Tačiau tai šablonai, kuriuos gali naudoti daugelis. Nėra patrauklu, kai konkurentų svetainė vizualiai atrodo taip pat kaip ir Jūsų. Dėl to geriausia tartis dėl asmeninio dizaino, kuris yra kuriamas tariantis su verslininku. Bandoma kuo geriau perteikti verslo idėją, dizainas yra derinamas prie logo bei t.t.

Įskiepiai

Tikrai ne visada daugiau įskiepių turinti svetainė yra funkcionalesnė. Tačiau specialistas supažindins su visomis galimybėmis, kurios egzistuoja. Daugiau yra mažiau ir kartais tikrai genialumas slypi paprastume. Per daug apkrauta svetainė ne tik lėčiau kraunasi, tačiau ir gali trikdyti naršymo kokybę. Kūrėjai visada atsižvelgs į kliento poreikius, tačiau išsakys savo nuomonę. Jeigu atrodys, kad įskiepių norisi per daug – būtinai įvertinkite komentarus.

Apsauga

Svarbus internetinės svetainės kūrimo žingsnis yra apsauga nuo kenkėjų ir duomenų šifravimas. Apsaugų sistemų yra daug. Tai – ne galimybė, tačiau būtinybė. Jeigu einant į Jūsų  internetinę svetainę naršytojas savo antivirusinės sistemos bus informuojamas apie grėsmę, žinoma, kad tai tikrai nesiteiks jūsų veiklai solidumo bei geros reputacijos.

Šie ir kiti internetinės svetainės kūrimo darbai atliekami tariantis su klientais. Jų poreikiai yra svarbiausi, tačiau specialistų patirtis – gali padėti pasiekti patį kokybiškiausią rezultatą.

Interneto puslapių ir tinklapio dizaino elementų kūrimas

Turinio valdymo sistema dalinai nurodo, koks tinklalapio dizainas bus galimas. Ypač tokiu atveju, kai nusprendžiama naudotis šablonais, o ne kreiptis į specialistus. Visgi, marketingo ekspertai teigia, kad patraukliai atrodanti internetinė svetainė gali pritraukti daugiau naršytojų. Jeigu verslui aktualus, taip pat kartu atliekamas ir logotipų kūrimas. Išlaikomas dėsningumas, vientisumas, harmonija. Internetinių svetainių kokybė labai priklauso ir nuo elementų kiekio. Mažiau gali būti daugiau, tad kiekvienas komponentas turi būti itin atidžiai apgalvojamas.

Internetinių puslapių kūrimas

Interneto svetainių kūrimo darbus geriausia palikti savo srities profesionalams. Nors naudojant šablonus sukurti galima ir pačiam, tačiau dažnai rezultatas toli gražu ne toks, kokio norisi. Taip pat interneto puslapių kūrimo darbai reikalauja nemažai laiko. Jeigu jie bus atliekami lygiagrečiai atliekant įvairius paieškos darbus – sukurti užtruks dar ilgiau. Normalu, kad verslininkai dažniausiai neturi tam laiko, tad interneto puslapių projektavimo ir įgyvendinimo procesus reikia palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai.

SEO optimizacija

SEO – ne galimybė, tačiau būtinybė. Tinkamai atliekamas svetainių kūrimas neatsiejamas nuo puslapio pritaikymo paieškos sistemoms. Svarbu, kad naujai sukurtą puslapį kuo greičiau rastų naršytojai. Tai padaryti gali padėti ir Google reklama. Tačiau ji nuolatos kainuoja. Priešingai nei SEO, kuriam reikia kur kas mažiau investicijų. Svarbu, kad visi puslapiai būtų optimizuoti paieškos sistemai, o ne tik pagrindinis. Profesionalai pasirūpina apgalvotu meniu, svarbu parinkti geros kokybės nuotraukas, reikšmingas žinių, informacijos pateikimas, suprantama kalba, svetainė turi būti pasiekiama skirtingiems naršymo įrenginiams ir t.t. Optimizuoti reikia tiek internetinę svetainę, tiek virtualią prekybos vietą, reprezentacinius puslapius, asmeninį puslapį (blogą).

Svetainės kūrimas su DI pagalba

Šiuo metu patogu kurti svetainę pasitelkiant ir DI pagalbą. Dirbtinis intelektas plačiai naudojamas reklamos sferoje, klientų aptarnavime, koreguojant nuotraukas, priimant komercijos sprendimus, kuriant unikalų turinį, tvarkant SEO reikalus, portfolio ir t.t. Natūralu, kad ir svetainės kūrimas galiausiai atliekamas su DI pagalba. Svarbiausia, greitai ir be jokių klaidų. Visgi, kad ir kaip svetainių kūrimo darbai tampa paprastesni ir greitesni, tačiau dalinai programavimo ir kitus verslą tinkamai pozicionuoti galinčius darbus taip pat reikia palikti ir specialistams. DI kartu su patyrusiais specialistais sukurs tiek Google, tiek žmogui patrauklią interneto svetainę. Toks WEB galės konkuruoti net ir su seniai rinkoje esančiais verslininkais. Puslapiai kurti su DI pagalba dažniausiai yra pritaikyti paieškos sistemai.

Mūsų Paslaugos

Svetainių kūrimas yra mūsų kasdienybė, tad jeigu Jums aktuali tokia paslauga – susisiekite. Mūsų tikslas – Jūsų lankytojų pritraukimas įtraukiant skirtingus metodus bei priemones: SEO (+ Google reklama), tinkamos turinio valdymo sistemos parinkimas, logotipui kūrimas, puslapio dizaino kūrimas, profesionalus svetainės pozicionavimas, lankytojų srautų sekimas, pritaikomumas skirtingiems naršymo įrenginiams, hostingas, reklamos strategijos kūrimas ir visa kita, ko reikia, kad Jūsų puslapio lankomumas būtų didelis.

Prekiauk internete be jokių papildomų mokesčių

Dažnam norisi susikurti ne tik puslapį, tačiau ir elektroninę parduotuvę. Internetinių parduotuvių kūrimas šiuo metu itin mėgstamas, kadangi tai dažnai pigiau, sukurti verslą paprasčiau virtualioje erdvėje nei fizinėje. Svarbu, kad parduotuvės puslapiai būtų pritaikyti paieškos sistemai.

Marketingas: kaip į svetainę atvesti lankytojus?

Programavimo darbai – tik vienas iš daugelio žingsnių siekiant, kad Jūsų projektus aplankytų kuo daugiau naršytojų. Puoselėti svetainę reikia įtraukus tinkamus komercijos elementus, kurie galimai padidins klientų srautus. Kokio komercijos sprendimo reikia labiausiai, kad klientų būtų daugiau? Pirmiausia, kurti patrauklų turinį. Taip pat būtinas pritaikomumas SEO. Interneto svetainės pritaikomumas paieškos sistemos yra būtinas. Kaip ir patrauklus svetainės dizaino pateikimas (tinka ir šablonų naudojimas), būtinas apgalvotas logotipų kūrimas, svarbu sukurti greitai ir patogiai valdomą svetainę, kuri padės verslą perkelti į visai kitą lygį.

Mes sukursime jūsų internetinį tinklapį už palankią kainą

Svetainių kūrimo darbus palikite geriausiems savo sferos specialistams, kurie dirba ne tik greitai, tačiau ir gera kaina. Mūsų tikslas – praktinis žinių panaudojimas kūrimo procese. Juk susikurti svetainę gali kiekvienas, tačiau tik praktika padeda įgyvendinti tokį svetainės projektą, kokio siekia daugelis verslų. Mūsų paslaugos teikiamos su garantija, kuri tampa saugumo rodikliu. Unikalų projektą įgyvensime greitai, gera kaina, esame tikri, kad WEB pranoks Jūsų lūkesčius. Juk interneto puslapio kūrimas – mūsų kasdienybė.

Tai kur kas daugiau nei svetainė. Tai – jūsų prekinis ženklas

Šablonų naudojimas svetainės kūrimo darbuose – nėra blogas pasirinkimas. Tačiau kai norisi unikalumo – puslapius kurti reikia vienetinius, dizainą derinti ne tik prie logo, tačiau ir veiklos idėjos. Juk svetainės – tai Jūsų paslaugos veidas, kuris turėtų ne tik pritraukti daugiau klientų, tačiau taip pat ir tinkamai perteikti Jūsų paslaugų arba prekių idėją. Profesionalų sukurta svetainė – ne tik tokia, kuri veikia, tačiau ir be jokių papildomų įskiepių tampa reklama. Tokiam rezultatui reikia žinių ir mūsų profesionalai jomis gali pasidalinti. Juk susikurti svetainę šiuo metu gali bene kiekvienas, reikalingas tik hostingas, puslapio dizaino šablonas ir keli tinkami įrankiai. Tačiau kai norisi kokybės dėl kurios Jūsų verslui nebus gėda – reikalingas svetainių kūrimo specialistas, kuris greta patrauklumo pasirūpins ir Google „reikalais”, logo, užtikrins patrauklų dizainą bei patogų naršymą svetainės viduje.

Iki profesionalios svetainės tik 4 žingsniai

Svetainių kūrimo darbai apima daug skirtingų žingsnių, tačiau esminiai keturi, kuriuos reikia žengti visada yra:

 1. Interneto svetainės projektavimas. Bet kokių svetainių kūrimo darbai prasideda nuo plano. Jo turėjimas gali padėti tinkamai atlikti interneto puslapio kūrimo darbus. Sukurti juos su apgalvotu planu – kur kas paprasčiau.
 2. Domeno pasirinkimas. Jo kūrimas – toks pat atsakingas ir apgalvotas žingsnis.
 3. Svarbu nuspręsti dėl svetainių dizaino. Norisi, kad interneto puslapių dizainas būtų patrauklus, tačiau ne per brangus. Sukurti rezultatą, kuris apima abu poreikius – tikrai yra įmanoma. Svarbu svetainių dizainą derinti prie kitų verslo pozicionavimo komponentu, apgalvoti harmoningus elementus.
 4. Galiausiai, reikia svetainę užpildyti turiniu. Tai apima grafinius elementus, patogias klientų aptarnavimo formas, komponuojami patogūs informacijos paieškos įrankiai, filtravimas, jeigu reikia, suteiktų paslaugų portfolio bei kiti svetainių kūrimo darbai.

Svetainių kūrimo darbai yra užbaigti tik tuomet, kai juos atlikęs specialistas supažindins – kaip naudotis. Darbams teikiama garantija, pasirūpinama, kad klientų poreikiai būtų patenkinami ir kai reikia papildomų paslaugų – jas visada galima būtų gauti.

DUK apie interneto svetainių kūrimo platformą

Kokie specialistai kuria svetaines?

Interneto svetainės kūrimo paslaugos turi būti paliekamos ne vienam specialistui, tačiau visai komandai. Tuomet ir rezultatas bus profesionaliausias. Programavimo darbus atlieka IT profesionalai, tačiau darbų metu tariasi ir įtraukia SEO specialistus, tekstų kūrėjus, dizainerius ir t.t.

Kaip atsirasti Google paieškoje

Norint, kad Jūsų internetinė svetainė būtų kuo aukštesnėje Google pozicijoje – reikia ne tik robotui, tačiau ir žmogui patrauklaus internetinio puslapio, kuris turi būti optimizuotas SEO. Greitesniam lankytojų srautui – taip pat dėmesio verta yra Google reklama.

Ar DI gali už mane sukurti svetainę?

Programavimo darbus gali atlikti ne tik žmogus, tačiau ir dirbtinis intelektas. Tiesa, norint verslą tinkamai pozicionuoti – dažniausiai svarbus yra žmogiškasis išteklius. Tiesiog kad ir koks profesionalus yra dirbintis intelektas, projektus arba dalį jų vis tiek reikėtų palikti žmogui.

Google Analytics – kas tai ir kokia nauda?

Google Analytics yra įrankis, kuris leis Jums matyti:

 • Kiek žmonių apsilankė Jūsų svetainėje.
 • Kaip į ją pateko.
 • Kaip ilgai lankėsi konkrečiame puslapyje arba visoje svetainėje?
 • Ką veikė interneto svetainėje?
 • Kiek Jums pavyko uždirbti iš jo apsilankymo?

Google Analytics yra pristatomas kaip bene populiariausias analitinis įrankis, kuris yra skirtas duomenų rinkimui bei jų stebėjimui.

Kokie yra geriausi web dizaino įrankiai 2024-iems metams?

2024-ais metais kuriant internetinį, profesionalų projektą, siūlome jį papildyti įtraukiant žemiau patektų įrankių funkcijas.

 • Marker.io yra įrankis, kuris skirtas rinkti atsiliepimus apie žiniatinklio dizainą.
 • Figma programa, kuri suteikia dizaineriams galimybę sklandžiai bendradarbiauti realiuoju laiku.
 • Adobe XD yra vektoriniu pagrindu sukurtas projektavimo įrankis specialiai pritaikytas svetainių ir programų kūrėjams.
 • Canva palengvina projektavimo procesą dizaineriams ir ne tik jiems.
 • Webflow leidžia valdyti HTML, CSS ir „JavaScript“.
 • InVision yra platforma, kuri leidžia dizaineriams kurti interaktyvius maketus.
 • Sketch yra projektavimo įrankių rinkinys, sukurtas specialiai Mac vartotojams.

Kokios svetainės Jums reikia?

Internetinės svetainės kūrimo procesas yra kruopštus darbas, kurį atlikti profesionaliai galima tik palaikant bendravimą tarp kliento ir IT specialisto (bei jo komandos). Jums patrauklių internetinių svetainių pavyzdžių turėjimas – gera pagalba. Kaip ir plano. Tuomet sukurti lankytojų mėgstamą ir Jūsų verslui tinkamą svetainę nebus sunku.

Kaip atrodo patraukli svetainės struktūra?

Palikus svetainių kūrimo darbus specialistams – galite būti ramus, kad jie maksimaliai įgyvendins Jūsų poreikius ir tiek turinio valdymo sistema, tiek logotipų kūrimas, SEO „reikalai”, dizainas – tobulai atitiks Jūsų verslo bei naršytojų lūkesčius. O patraukli puslapio struktūra – visada yra neapkrauta, paieškos joje yra greitos (kaip ir naršymas), vizualiai interneto svetainės atrodo patraukliai.

Agile
Komanda

Bendradarbiaukite su mumis

„Creative Partner” siekia teikti išskirtines paslaugas ir paramą visiems savo klientams ir potencialiems klientams. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti jums pasiekti jūsų IT tikslus!

Susisiekite